Klasyfikacja drużynowa TREK

Partner strategiczny

Kolejna nowość podczas naszego wyścigu to Klasyfikacja Drużynowa TREK! Coraz więcej, na imprezach rowerowych możemy zaobserwować Team’ów, znajomych którzy wspólnie tworzą zwartą grupę. Wspólnie się bawią i rywalizują. Dzięki nawiązaniu współpracy z marką TREK oraz Bikeshop Rzeszów, dajemy możliwość rywalizacji nie tylko indywidualnie ale również drużynowo.

Rywalizacja w tej klasyfikacji odbywać się będzie na trasie HILUX Race, tzn. że uczestnik trasy LAND CRUISER Race nie bierze udziału w „drużynówce”, jego rezultat nie jest brany pod uwagę przy wyniku drużyny. Drużyna musi się składać z min. 3 zawodników. Tyle czasów będzie sumowanych do końcowego wyniku drużyny. Oczywiście na najlepsze drużyny czekać będą statuetki oraz nagrody od sponsora.

Zasady różnią się delikatnie od ogólnego regulaminu Podkarpackich Maratonów „Szprycha”, dlatego ogłoszone przez nas wyniki drużynowe są czymś dodatkowym, nie stanowią wyniku w klasyfikacji drużynowej Szprychy. Oczywiście po edycji w Lubeni będzie liczona „drużynówka” przez organizatorów „Szprychy”.

Zapraszamy drużyny do wspólnej rywalizacji w Klasyfikacji Drużynowej TREK na trasie HILUX Race.

Do zobaczenia 8 września w Lubeni!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *