Klasyfikacja OPEN

Podczas pierwszych edycji imprezy rowerowej w Lubeni, nagradzaliśmy zawodników tylko w kategorii OPEN. Jedna trasa jeden zwycięzca – taka idea. Nie było dwóch tras i 12 kategorii wiekowych. Był to też dla nas czas, gdzie uczyliśmy się organizacji dużego wyścigu. Teraz mówimy dużego, ponieważ zaczynając nie sądziliśmy, że impreza przekroczy 100 uczestników. Stopniowo, z roku na rok wprowadzamy coś nowego. Nie od razu.

Zeszły rok to spory krok ? Pozyskujemy sponsora tytularnego DAKAR TOYOTA, dzięki czemu możemy sobie pozwolić na wprowadzenie kategorii wiekowych oraz zorganizować 2 trasy dla dorosłych. Nazywamy je modelami samochodów Toyoty. LAND CRUISER jako samochód terenowy, lecz nie do zadań specjalnych, idealnie wpisuje się w charakterystykę trasy, którą oznaczamy na niebiesko i proponujemy jako alternatywę dla trasy HILUX Race – czerwona.

No właśnie, od tego się wszystko zaczęło. Trasa HILUX’a czyli samochodu właśnie do zadań specjalnych, przed którym nie ma rzeczy niemożliwych, który poradzi sobie w każdym terenie. Właśnie w takim jakie oferują lasy w Lubeni – góra dół w terenie.

Dlatego kolejnym krokiem, jest delikatne nawiązanie do początków i dekoracja Klasyfikacji OPEN, która będzie obowiązywała tylko na trasie HILUX Race. Oczywiście nagradzamy wszystkie kategorie pięknymi statuetkami, dyplomami itp. lecz w kwestii nagród, główną uwagę skupiamy na zwycięzcach. Ale uwaga, dekorujemy 10 najlepszych Panów (8% uczestników) i 3 najlepsze Panie (30% uczestniczek). I tak odpowiednio:

1 miejsce u Kobiet i Mężczyzn:
> Statuetka OPEN
> 300 zł
> TOYOTA na weekend,
> Bon 200 zł od TAURUS – bagażniki, boxy.
> Słuchawki JAYS od SYNERGY
> Zestaw odżywek od NAMEDSPORT

2 miejsce u Kobiet i Mężczyzn
> Statuetka OPEN
> 200 zł
> Bon 150zł od TAURUS – bagażniki, boxy.
> Zestaw odżywek od NAMEDSPORT

3 miejsce u Kobiet i Mężczyzn:
> Statuetka OPEN
> 100 zł
> Bon 100 zł od TAURUS – bagażniki, boxy.
> Zestaw odżywek od NAMEDSPORT

4 miejsce u Mężczyzn – 90 zł, Zestaw odżywek od NAMEDSPORT
5 miejsce u Mężczyzn – 80 zł, Zestaw odżywek od NAMEDSPORT
6 miejsce u Mężczyzn – 70 zł, Zestaw odżywek od NAMEDSPORT
7 miejsce u Mężczyzn – 60 zł, Zestaw odżywek od NAMEDSPORT
8 miejsce u Mężczyzn – 50 zł, Zestaw odżywek od NAMEDSPORT
9 miejsce u Mężczyzn – 50 zł, Zestaw odżywek od NAMEDSPORT
10 miejsce u Mężczyzn – 50 zł, Zestaw odżywek od NAMEDSPORT

Wszyscy Ci, którzy nie „wjadą” w TOP 10 oraz w TOP 3 swoich kategorii wiekowych, nie zostaną z niczym. Każdy z uczestników otrzyma na mecie pamiątkowy medal a radość i piękne wspomnienia, które również pozostaną w naszej pamięci, mają dużo większą wartość niż rzeczy materialne.

Do zobaczenia 8 września w Lubeni!   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *