Klasyfikacja Rodzinna PRO-FAMILIA

Partner Strategiczny

Lubimy wprowadzać innowacje, dlatego też pomysł z wprowadzeniem nowej Klasyfikacji – Rodzinnej bardzo nam się spodobał i postanowiliśmy ją zorganizować. Nawiązaliśmy współprace ze Szpitalem Specjalistycznym PRO-FAMILIA, który swoją nazwą idealnie wpisuje się w profil Klasyfikacji. Sprecyzowaliśmy zasady, które mamy nadzieję, że są dobre i jeśli pomysł spodoba się uczestnikom, z pewnością będziemy to kontynuować. Zależy nam aby nasza impreza była również dla całych rodzin, nie tylko zawodników.

Klasyfikacja Rodzinna PRO-FAMILIA to rywalizacja min. dwóch członków rodziny. Rywalizacja, gdyż udekorujemy najszybszych statuetkami i nagrodami od sponsora, lecz najważniejsza jest dobra zabawa i wspólne spędzanie czasu na sportowo. Ważny jest stopień pokrewieństwa i tutaj wg. Regulaminu rodzinę stanowią – ojciec, syn, córka, brat, siostra, dziadek, babcia, wnuk, wnuczka. Jest wyjątek w którym to zamiast ojca może startować ojczym, a zamiast mamy – macocha. Tak więc wszelkie ciotki, wujkowie, siostrzeńcy, kuzyni, stryjkowie nie stanowią rodziny i nie mogą brać udziału w Klasyfikacji. Oczywiście członków rodziny może być więcej niż dwóch.

To na czym nam zależy, w przeciwieństwie do Klasyfikacji Drużynowej, to wspólny przejazd rodziny po trasie. To jest główna idea, aby wspierać się nawzajem. Tak więc wjazd na metę musi być wspólny.

Każdy z członków podlega rejestracji i opłacie takiej samej jak każdy inny uczestnik. Dzięki temu może liczyć na wszystkie świadczenia jakie przysługują podczas wyścigu. Dodatkowo, dzięki rozpoczynającym się zawodom AYGO Kids Race o godzinie 10:30, każde dziecko może wziąć udział w Klasyfikacji Rodzinnej na trasie LAND CRUISER Race.  

Mamy nadzieję, że spodoba się Państwu nasz pomysł i wspólnie, całą rodziną aktywnie spędzicie ten dzień.

Do zobaczenia 8 września w Lubeni!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *